Nocpix Lumi L35
Nocpix Lumi L35 Warmtebeeldspotter
1/2

Beschrijving

Nocpix Lumi L35

De Nocpix Lumi L35 is een geavanceerd warmtebeeld-monoculair, ontworpen voor diverse toepassingen zoals jagen, beveiliging, terreinoriëntatie en zoek- en reddingsoperaties. Het is uitgerust met een 35mm F/0.9 lens en een sensorresolutie van 384 x 288 pixels, met een pixelgrootte van 12μm, wat zorgt voor haarscherpe beelden, zelfs bij weinig licht. Dankzij een maximale vergroting van 16x kun je verre objecten dichtbij halen, en het zoekbereik van 1800 meter biedt uitstekende prestaties op lange afstanden. Het heeft een beeldhoek van 7.5° x 5.7°, waardoor een breed gezichtsveld mogelijk is.

De Lumi L35 is perfect voor gebruik onder uitdagende omstandigheden. Dankzij de Nocpix Reality+ beeldverwerkingsalgoritmes wordt ruis effectief verminderd en worden contrast, details en helderheid geoptimaliseerd, zelfs in slechte weersomstandigheden zoals mist, regen of smog. De elektronische beeldstabilisatie zorgt ervoor dat het beeld ook op lange afstanden scherp blijft, zonder trillingen.

Met een IP67-waterdichtheidsclassificatie is het apparaat bestand tegen stof en water, en het kan gebruikt worden in temperaturen van -20°C tot 50°C. De batterij van de L35 biedt een gebruiksduur van 4,5 uur op een volle lading, waardoor het ideaal is voor lange observatiesessies. Met zijn compacte en lichte ontwerp is de Lumi L35 eenvoudig mee te nemen, waar je ook naartoe gaat.

Specificaties:

  • Lens: 35mm F/0.9
  • Sensorresolutie: 384 x 288px, 12μm
  • Display: AMOLED 1024 x 768px
  • Vergroting: 4-16x
  • Zoekbereik: 1800 meter
  • Beeldhoek: 7.5° x 5.7°
  • Frame rate: 50Hz
  • NETD: 18mK
  • Diopter: -5 - +5
  • Oogafstand: 25mm
  • Uittredepupil: 10mm
  • Gebruikstijd: 4,5 uur (op volle batterijen)
  • Zowel 's nachts als overdag te gebruiken
  • Goede beeldkwaliteit in verschillende weersomstandigheden
  • Obstakels in het landschap worden gefilterd
  • Elektronische beeldstabilisatie
  • Reality+ voor minder ruis en een beter contrast
  • IP-67 rating
  • Te gebruiken tussen -20°C en 50°C
  • Klein en licht van gewicht
  • Opslagcapaciteit: 32GB
  • Gewicht: 375 gram (incl. batterijen)
  • Afmetingen: 143 x 47 x 74mm
Nocpix Lumi L35
Nocpix Lumi L35 Warmtebeeldspotter
1/2

Nocpix Lumi L35

De Nocpix Lumi L35 is een compacte warmtebeeld-monoculair met een 35mm F/0.9 lens en een resolutie van 384 x 288px. Het biedt een maximale vergroting van 16x en een zoekbereik van 1800 meter. Het is ideaal voor gebruik in slechte weersomstandigheden, dankzij de Nocpix Reality+ beeldverwerking en elektronische beeldstabilisatie. Met een IP67-classificatie is het bestand tegen water en stof. Het heeft een batterijduur van 4,5 uur en is geschikt voor temperaturen van -20°C tot 50°C.



€ 1.499,00 € 1.424,05 Incl. btw
Artikelnr: Nocpix-Lumi-L35

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2109 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service

Suus

Blije

Ger P.H. Van Dijk

Duidelijke foto's en beschrijving webshop.

Maarten

Goed artikel goede service

Gert Elhorst

Zoals altijd, prima voor elkaar.

Prik

Eerlijke prijzen maar vooral ook snelle respons en per telefoon en mail goed bereikbaar

Smr

Snelle levering en netjes verpakt!

Johan Mathues

snelle en correcte levering

Rik

Goed en snel

Henk Clappers

Prima en snelle levering van de door mij bestelde artikelen. Duidelijke en hekdere omschrijving op de website. Prijzen zijn prima te doen.

Klaas Heidstra

Alles in perfecte staat geleverd en ook nog snel top

Daan de Bodt

Snelle levering en weer uiterst tevreden over het product

Luc Gryson

goede service , rap en goed

John Waasdorp

Alles is super snel verwerkt en goed verpakt

Theo Tummers

Cfm verwachting en snelle levering.

D.E. Snieder

De maat die ik besteld had, was niet op voorraad. Netjes een telefoontje gehad en een alternatief geleverd.

Cobien Kuijper

Goede service en aantrekkelijke aanbiedingen.

rob moons

Voor mijn bestelling had ik al heel nuttige info gekregen via de chat en nadien telefonisch. Ook snelle levering en daarna nog bijkomende info gevraagd en zeer snelle respons. Na 1 week tevreden over mijn aankoop. Het is een goede aanvulling op mijn nachtkijker.

Bart Vandenberghe

Goed product, snelle levering